tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

04 Paź 2023

Konferencja naukowa | Socjologia medycyny – Promocja zdrowia – Wellbeing

W dniach 22-23 września 2023 r. we Wrocławiu odbyła się V edycja ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Socjologia medycyny – Promocja zdrowia – Wellbeing".

Podczas konferencji mieliśmy okazję uczestniczyć w fascynujących wykładach i debatach na temat dobrostanu i promocji zdrowia. Dowiedzieliśmy się więcej o epidemii COVID-19, dobrostanie zawodowych terapeutów oraz doświadczeniach osób LGBTQIA a ich wpływie na dobrostan psychiczny w Polsce. 

W trakcie 10 sesji tematycznych, takich jak Wellbeing w miejscu pracy czy Promocja zdrowia w działaniu, eksperci i uczestnicy wymieniali się cennymi spostrzeżeniami i badaniami. 

Jeden z naszych pracowników, mgr Kornel Musiał, zaprezentował projekt dotyczący wsparcia społecznego w grupach na Facebooku dla osób chorych na nowotwór i ich bliskich. To ważna analiza dotycząca wykorzystania mediów społecznościowych w obszarze zdrowia. 

Organizatorzy konferencji planują publikację referatów w renomowanych czasopismach naukowych, w tym artykułu mgr. Kornela Musiała. 

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów wydarzenia, zapraszamy na stronę konferencji, gdzie znajdziecie program i galerię zdjęć: 

Link do strony konferencji: https://www.kreatywniedlazdrowia.pl/VKKNS.htm

#BadaniaNaukowe #Edukacja #Zdrowie #Społeczeństwo #Innowacje #SocjologiaMedycyny #PromocjaZdrowia #Wellbeing
Powrót wstecz